۱۰ مانعی که شما را از تغییر شغل بازمیدارد.

آیا شغل خود را دوست ندارید و از تغییر کار می ترسید؟ آیا به خود و توانایی هایتان اعتماد کافی ندارید؟ پس حتما تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

0 ۱۳۹۸-۰۹-۰۵ تیم محتوا 1114

رزومه چیست و چگونه رزومه ای بنویسیم تا استخدام شویم؟

رزومه خلاصه ای از اطلاعات و سوابق و ... است که برای اقدام به فرصت شغلی موردنظر، به شرکت استخدام کننده ارسال میشود.  این روزها که ارسال رزومه بسیار رواج پیدا کرده است، دانستن اینکه چگونه میتوان رزومه‌ای تاثیرگذار نوشت بسیار مهم است. ۵ مورد اساسی که رزومه شما باید شامل آنها باشد عبارتند از:

کارجویان ۱۳۹۸-۰۸-۲۲ تیم محتوا 1114

چگونه در مصاحبه­ های شغلی استرس نداشته باشیم؟

آیا شما هم جزوکسانی هستید که در مصاحبه ­های شغلی استرس زیادی دارند؟ و به ­نظرتان آنطور که باید نمی­توانید از خودتان بگویید؟ اگر جواب شما به این سوالات مثبت است، تا آخر این متن حتما همراه ما باشید تا با راهکارهای کنترل این استرس آشنا شوید.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۷-۲۸ تیم محتوا 1114

برای پیدا کردن شغل دلخواه چه کنیم؟

اگر شما هم با وجود همه ی شنیده‌ها و دیده‌هایتان باور دارید که می توانید شغل دلخواهتان را پیدا کنید، این متن می تواند راهنمای خوبی برای هرچه سریع تر پیدا کردن شغل دلخواهتان باشد. قطعا نابرده رنج گنج میسر نمی شود اما آیا رویاهایتان ارزش تلاش کردن ندارند؟

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

چطور در مصاحبه کاری بهتر عمل کنیم؟

اگر این مطلب را می­ خوانید به احتمال زیاد به مصاحبه کاری دعوت شده اید و یا جویای کار هستید. در هر صورت باید این را به شما بگوییم که مصاحبه شاید تاثیرگذارترین فاکتور در نشان دادن توانایی شما برای کسب موقعیت شغلی است. پس آمادگی برای مصاحبه کاری یکی از اصل‌های اساسی است. اما چطور  باید برای مصاحبه کاری حاضر شد؟ چطور می­توان مصاحبه­ای موفق داشت؟ ما در این مقاله سعی کرده­ایم ضروری‌ترین نکات برای داشتن مصاحبه موفق را برایتان گردآوری کنیم.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

۵ مانعی که شما را از تغییر شغل بازمیدارد

تا به حال با چندبار با خود گفته اید که می خواهید شغلتان را عوض کنید اما تصمیم تان را عملی نکرده اید؟ در این مقاله سعی داریم موانع تغییر شغل را همراه با راه حل آن ها در اختیارتان بذاریم.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

۵ تکنیک برای اینکه فروشنده خوبی باشید

این روزها که بازار رقابت در اکثر کسب و کارها بسیار داغه، یکی از مسائلی که میتونه کمک خوبی برای دوام آوردن در این کسب و کارها باشه، فروشندگی حرفه ای است. دیگه فروشندگی معنی قدیمی خودش رو از دست داده و برای فروش باید تمایز رو نشون داد. در این پست تصمیم داریم سه تا مهارت اساسی که هر فروشدنهای باید داشته باشه رو بگیم:

فروش و بازاریابی ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

چهار گام که صاحبان کسب و کار ها باید بدانند

این روزها پیش بردن کسب و کارها دیگر مثل گذشته نیست. بازار رقابت بسیار داغ است و برای موفق بودن باید برنامه داشته باشید. در ادامه 5 گام که صاحب هر کسب و کاری باید بداند را بیان می کنیم.

کارفرمایان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114


Scroll to Top