چگونه در مصاحبه­ های شغلی استرس نداشته باشیم؟

آیا شما هم جزوکسانی هستید که در مصاحبه ­های شغلی استرس زیادی دارند؟ و به ­نظرتان آنطور که باید نمی­توانید از خودتان بگویید؟ اگر جواب شما به این سوالات مثبت است، تا آخر این متن حتما همراه ما باشید تا با راهکارهای کنترل این استرس آشنا شوید.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۷-۲۸ تیم محتوا 1114

برای پیدا کردن شغل دلخواه چه کنم؟

آیا جویای کار با مدرک دانشگاهی هستید ؟ یا یک کارمند موقت که به دنبال کار جدید است؟ پیداکردن کار جدید که متناسب با سبک زندگی و نیاز های شما و از همه مهم تر علایق و رویاهایتان باشد غالبا استرس زا است.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

چطور در مصاحبه کاری بهتر عمل کنیم؟

دعوت به مصاحبه کاری می تواند فرصتی عالی برای به دست آوردن موقعیت شغلی دلخواهتان شود اگر بتوانید مصاحبه را با موفقیت به پایان رسانید. اما چطور می توان مصاحبه ای موفق داشت؟ ما در این در این مقاله سعی کرده ایم تا ضروری ترین نکات برای داشتن مصاحبه موفق را در اختیارتان قرار دهیم.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

۵ مانعی که شما را از تغییر شغل بازمیدارد

تا به حال با چندبار با خود گفته اید که می خواهید شغلتان را عوض کنید اما تصمیم تان را عملی نکرده اید؟ در این مقاله سعی داریم موانع تغییر شغل را همراه با راه حل آن ها در اختیارتان بذاریم.

کارجویان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

۵ تکنیک برای اینکه فروشنده خوبی باشید

این روزها که بازار رقابت در اکثر کسب و کارها بسیار داغه، یکی از مسائلی که میتونه کمک خوبی برای دوام آوردن در این کسب و کارها باشه، فروشندگی حرفه ای است. دیگه فروشندگی معنی قدیمی خودش رو از دست داده و برای فروش باید تمایز رو نشون داد. در این پست تصمیم داریم سه تا مهارت اساسی که هر فروشدنهای باید داشته باشه رو بگیم:

فروش و بازاریابی ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114

چهار گام که صاحبان کسب و کار ها باید بدانند

این روزها پیش بردن کسب و کارها دیگر مثل گذشته نیست. بازار رقابت بسیار داغ است و برای موفق بودن باید برنامه داشته باشید. در ادامه 5 گام که صاحب هر کسب و کاری باید بداند را بیان می کنیم.

کارفرمایان ۱۳۹۸-۰۶-۳۰ تیم محتوا 1114


Scroll to Top